Szczegóły oferty

Kosztorysant

CEE Experts Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-23

Data pierwszej publikacji:
2018-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Kosztorysant - obrazek nagłówkowy

Dla naszego Klienta - międzynarodowego Generalnego Wykonawcy w zakresie budownictwa kubaturowego, o znanej i ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko Kosztorysanta Ogólnobudowlanego.

Zakres obowiązków:
• przedmiarowanie robót ogólnobudowlanych
• sporządzanie budżetu inwestycji
• kalkulacja ostatecznej ceny wykonywanych usług
• wycena obiektów i robót
• poszukiwanie podwykonawców, przygotowanie zapytań, analiza ofert, negocjacje, wybór najkorzystniejszych propozycji
• analiza dokumentacji projektowej od strony technicznej

Wymagania:
• 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację

Nasz Klient oferuje:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w biurze w centrum Warszawy
• pakiet benefitów
• możliwość rozwoju kariery zawodowej w znanym, międzynarodowym środowisku