Podstawowe informacje

Kosztorysant

CEE Experts Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
17-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
30-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Kosztorysant

Opis oferty pracy:

Dla naszego Klienta - międzynarodowego Generalnego Wykonawcy w zakresie budownictwa kubaturowego, o znanej i ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko Kosztorysanta Ogólnobudowlanego.

Zakres obowiązków:
• przedmiarowanie robót ogólnobudowlanych
• sporządzanie budżetu inwestycji
• kalkulacja ostatecznej ceny wykonywanych usług
• wycena obiektów i robót
• poszukiwanie podwykonawców, przygotowanie zapytań, analiza ofert, negocjacje, wybór najkorzystniejszych propozycji
• analiza dokumentacji projektowej od strony technicznej

Wymagania:
• 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację

Nasz Klient oferuje:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w biurze w centrum Warszawy
• pakiet benefitów
• możliwość rozwoju kariery zawodowej w znanym, międzynarodowym środowisku