Szczegóły oferty

Kosztorysant (O)

Zakład Remontowo-Budowlany "GOTEL" Paweł Bigos

OFERTA NIEAKTUALNA

tarnów, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-27

Data wygaśnięcia:
2018-06-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 352800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kosztorysant (O) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe
  • mile widziane prawo jazdy kat. B, umiejetność obsługi programu AutoCAD, umiejętność kosztorysowania (program ZUZIA lub NORMA), wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7:00-15:00 lub do uzgodnienia
  • wynagrodzenie : 2 100 zł brutto + premia. Kontakt: Zakład Remontowo-Budowlany "GOTEL" Paweł Bigos, ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 609 038 178.

Zakres obowiązków:

  • Kosztorysant

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).