Podstawowe informacje

Kosmetyczka

SALON FILOMENA Lidia Przybylska

OFERTA NIEAKTUALNA

Police, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kosmetyczka

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: pomaturalne/policealne - umiejętności: Stylizacja paznokci metodą żelową i hybrydową - pożądane - inne zawody: Kosmetyczka, staż: 1 lat
  • wykształcenie średnie kierunkowe, umiejętności: kosmetyka ogólna, doświadczenie w zawodzie, mile widziana umiejętność wykonywania paznokci żelowych i hybrydowych

Zakres obowiązków:

  • Kosmetyczka. Salon czynny: poniedziałek -piątek 8.00-20.00, sobota 8.00-14.00. Równoważny czas pracy.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.07.2018