Szczegóły oferty

Kosmetyczka

OFERTA NIEAKTUALNA

łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-31

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kosmetyczka - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • Staż pracy min. 6 mies. Umiejętność wykonywania pedicure za pomocą Kwasów AHA
  • zdobienia paznokci (wzory ludowe)
  • Umiejetnośc obsługi maszyny LASER COSMETIC BLUE.

Zakres obowiązków:

  • Kosmetyka. Zbiegi kosmetyczne z użyciem maszyni urządzeń wymienionych w pkt. 25.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).