Podstawowe informacje

Kosmetyczka

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódzkie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kosmetyczka

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • Staż pracy min. 6 mies. Umiejętność wykonywania pedicure za pomocą Kwasów AHA
  • zdobienia paznokci (wzory ludowe)
  • Umiejetnośc obsługi maszyny LASER COSMETIC BLUE.

Zakres obowiązków:

  • Kosmetyka. Zbiegi kosmetyczne z użyciem maszyni urządzeń wymienionych w pkt. 25.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018