Szczegóły oferty

Kosmetyczka

Studio Urody Zakręcona Marta Zielińska-Tatar

OFERTA NIEAKTUALNA

dąbrowa górnicza, śląskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kosmetyczka - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • wymagane uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: kurs makijaż permanentny
  • umiejętność przedłużania rzęs techniką 1:1, 2:1, 3:1 - inne zawody: Kosmetyczka - pożądane
  • godziny pracy 9:00-17:00 12:00-20:00

Zakres obowiązków:

  • zabiegi na twarz i ciało, przedłużanie rzęs, makijaż okolicznościowy, makijaż permanentny, depilacja,

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

- CV - dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).