Podstawowe informacje

Kosmetyczka

Studio Urody Zakręcona Marta Zielińska-Tatar

OFERTA NIEAKTUALNA

Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kosmetyczka

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • posiadanie uprawnień: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: kurs makijaż permanentny
  • umiejętność przedłużania rzęs techniką 1:1, 2:1, 3:1 - inne zawody: Kosmetyczka - pożądane
  • godziny pracy 9:00-17:00 12:00-20:00

Zakres obowiązków:

  • zabiegi na twarz i ciało, przedłużanie rzęs, makijaż okolicznościowy, makijaż permanentny, depilacja,

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

- CV - dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017