Podstawowe informacje

Kosmetolog

Merkel Monika Instytut Kosmetyki Profesjonalnej

OFERTA NIEAKTUALNA

Rydułtowy, Śląskie

Data publikacji:
05-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kosmetolog

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku, wykształcenie średnie - w trakcie studiów z zakresu kosmetologii, zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, peelingów chemicznych, kompleksowa obsługa klienta w zakresie szeroko pojętej pielęgnacji skóry, doradztwo w zakresie prawidłowej pielęgnacji skóry, wykonywanie masaży twarzy i ciała, wykonywanie manicure i pedicure, dbanie o dobry wizerunek firmy, dbanie o czystość na terenie gabinetu.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.07.2018