Szczegóły oferty

Korektor Dokumentów z j. włoskim

CEE Experts

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-12-04

Data pierwszej publikacji:
2018-11-26

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Wymagane języki:
angielski, włoski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Warszawa
GARE3435

Opis stanowiska:
- Przygotowywanie lub korekta dokumentacji biznesowej w j. włoskim,
- przygotowywanie raportów tygodniowych i miesięcznych,
- Odbieranie połączeń oraz odpowiadanie na maile od klientów włoskojęzycznych,
- Wspieranie innych działów w różnych procesach.

Wymagania:
- Zaawansowany język włoski,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Otwartość, komunikatywność, sumienność, systematyczność,
- Możliwość podjęcia pracy na pełen etat.

Nasz klient oferuje:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
-  benefity pozapłacowe takie jak, Karta Multisport, bilety do kina, Owocowe Czwartki, Pizza Day,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasną ścieżkę awansu,
- nowoczesne biuro blisko metra.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."