Szczegóły oferty

Korektor dokumentów z j. holenderskim

CEE Experts

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-11-23

Data pierwszej publikacji:
2018-11-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Wymagane języki:
angielski, holenderski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

CEE Experts Sp. z o.o.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Warszawa
GARE35457

Obowiązki:
• Sprawdzanie poprawności faktur z zamówieniami
• Obsługa skrzynki mailowej z fakturami elektronicznymi
• Sprawdzanie i kontrola faktur zablokowanych do zapłaty
• Kontrola poprawności rachunków z kontrahentami
• Archiwizacja dokumentów

Wymagania:
• Biegłość j. holenderskiego w mowie i piśmie
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość pakietu office (zwłaszcza programu MS Excel)
• Wysokie kompetencje komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej
• Zorientowanie na realizację zadań, osiąganie wyników, znajdowanie rozwiązań

Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Dostęp do najnowszych technologii Nowoczesne biuro, dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie
• Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."