Szczegóły oferty

Koordynator Utrzymania Ruchu i Dystrybucji

ROLDROB S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

tomaszów mazowiecki, łódzkie

Data dodania:
2019-11-06

Data pierwszej publikacji:
2019-10-31

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

Zakres obowiązków:
- Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn oraz urządzeń znajdujących się na terenie zakładu
- Planowanie i koordynowanie przygotowania i realizacji kluczowych prac remontowych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń
- Organizowanie i nadzorowanie codziennej pracy pracowników technicznych utrzymania ruchu,
- Bezpośredni udział w pracach zespołu techników,
- Dokonywanie odczytów wskazań aparatury kontrolno-pomiarowej
- Prowadzenie wymaganej przepisami dokumentacji technicznej oraz sporządzanie wymaganych sprawozdań
- Zapewnienie terminowej i efektywnej kosztowo dystrybucji produktów
- Koordynowanie procesów i zleceń logistycznych zakładu

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
- Wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyzacji produkcji, elektroniki, elektryki
- Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
- Znajomość programów MS Office na poziomie średniozaawansowanym
- Dyspozycyjność
- Znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy:
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłatę urlopową w wysokości 2250 zł rocznie
- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym: „wczasy pod gruszą”, nieoprocentowane pożyczki pracownicze, wycieczki krajoznawcze, bilety do kina/teatru i karty Multisport
- Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
- Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach