Podstawowe informacje

koordynator usług ochrony

Unia Sp. z o.o. Koszalin

OFERTA NIEAKTUALNA

Koszalin, Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - koordynator usług ochrony

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: Prawo jazdy kat. B
  • pozwolenie na broń
  • kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej
  • znajomość obsługi komputera MS Office, niekaralność ,minimum 3 lata stażu w zakresie kierowania i organizacji pracy pracowników ochrony, wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony Zakres wykonywanych obowiązków obejmuje rejon powiatu człuchowskiego i szczecineckiego

Zakres obowiązków:

  • kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej w grupie interwencyjnej, ochrona zleconych obiektów,podejmowanie działań interwencyjnych, prowadzenie pojazdu do 3,5 tony

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zaświadczenie o niekaralności, dokumenty potwierdzające odpowiednie kwalifikacje dot. pracownika ochrony,CV

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018