Szczegóły oferty

Koordynator usług ochrony

Unia Sp. z o.o. Koszalin

OFERTA NIEAKTUALNA

koszalin, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł koordynator usług ochrony - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • pozwolenie na broń
  • kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej
  • znajomość obsługi komputera MS Office, niekaralność ,minimum 3 lata stażu w zakresie kierowania i organizacji pracy pracowników ochrony, wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony Zakres wykonywanych obowiązków obejmuje rejon powiatu człuchowskiego i szczecineckiego

Zakres obowiązków:

  • kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej w grupie interwencyjnej, ochrona zleconych obiektów,podejmowanie działań interwencyjnych, prowadzenie pojazdu do 3,5 tony

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zaświadczenie o niekaralności, dokumenty potwierdzające odpowiednie kwalifikacje dot. pracownika ochrony,CV

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).