Szczegóły oferty

Koordynator sieci niezależnych serwisów

Grupa Inter Cars

łowicz,łódź,opoczno (łódzkie)

Data dodania:
2019-05-28

Data pierwszej publikacji:
2019-05-27

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-15

Data wygaśnięcia:
2019-06-26

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

W związku z dynamicznym rozwojem Q-Service Truck poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź, Opoczno, Łowicz
Poszukujemy osoby kreatywnej, ukierunkowanej na osiąganie wyznaczonych celów

Główne zadania:

  • Stały kontakt z siecią serwisów na terenie polski ,
  • Przygotowywanie i czynny udział w akcjach handlowych i marketingowych skierowanych do członków sieci ,
  • Współpraca z działem marketingu oraz działem rynku samochodów ciężarowych IC
  • Analizy rynkowe cen i analizy oferty konkurencji,
  • Współpraca i wsparcie sieci sprzedaży Inter Cars,
  • Realizacja wyznaczonych celów ,
  • Częste wyjazdy służbowe na terenie całej Polski

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych,
  • Znajomość rynku pojazdów ciężarowych (części, sprzedaż pojazdów, warsztat),
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Biegłej znajomości obsługi komputera szczególnie pakietu MS Office/Excel,
  • Prawa jazdy kat. B

Dołącz do naszego zespołu a zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi,
  • dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju,
  • wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników,
  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, [email protected] Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem [email protected]

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.