Szczegóły oferty

Koordynator projektu, PRACA Z DOMU, elastyczne godziny

Easy Work Service

bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2020-01-31

Data pierwszej publikacji:
2020-01-30

Data ostatniej aktualizacji:
2020-02-15

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Zatrudnimy na stanowisko koordynatora projektu, osobę ze znajomością języka obcego (wymóg konieczny) do pracy w domu (praca zdalna).

Jeżeli szukasz pracy dodatkowej albo jesteś matką, studentem studiów zaocznych i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, prosimy o przesłania CV za pomocą portalu.

Oczekujemy:
- Znajomości języka obcego na poziomie umożliwiający kontakt telefoniczny, email i swobodne poruszanie się po Internecie
- Samodzielności i dokładności w realizowaniu projektów
- Sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

Wymagania:
- Komputer i telefon
- Łącze internetowe
- Stanowisko do pracy wymagającej ciszy i skupienia

Oferujemy:
- Zdalną pracę w dowolnych, nielimitowanych godzinach.
- Umowę o dzieło
- Ciekawe zadania

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”