Szczegóły oferty

Koordynator Lean

HRK S.A.

Trójmiasto, pomorskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-30

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

HRK Engineering & Manufacturing specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii. Współpracujemy m.in. z dostawcami rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki, robotyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej. Poszukujemy pracowników dla firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, chemicznej, elektroniki użytkowej, produkcji materiałów budowlanych, instalacji wentylacyjnej i grzewczej, systemów sanitarnych oraz tworzyw sztucznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent posiadający dwa zakłady w Polsce
(jeden w okolicach Trójmiasta, a drugi w okolicy Radomia)
, dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator Lean miejsce pracy: Trójmiasto

Zadania:

  • tworzenie kultury ciągłego doskonalenia poprzez: coaching, prowadzenie szkoleń, działania prewencyjne i usprawniające
  • analizę i mapowanie istniejących procesów w celu identyfikacji problemów i marnotrastw
  • opracowywanie i skuteczne wdrażanie usprawnień w zakresie istniejących procesów
  • opracowanie standardów dla narzędzi Lean
  • opracowanie i uzgodnienie harmonogramów wdrażania
  • prowadzenie i wdrażanie międzynarodowego projektu pilotażowego
  • wdrażanie i usprawnianie Lean Management w dwóch zakładach produkcyjnych w Polsce

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień Lean Manufacturing i Six Sigma
  • wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • dyspozycyjność oraz prawo jazdy kat.B
  • wykształcenie lub doświadczenie zawodowe z zakresu lean management

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dobrej atmosferze w znanej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę nad ciekawymi i ambitnymi zadaniami,
  • perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • premie
  • pakiet medyczny
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • pracę przy międzynarodowym dużym projekcie LEAN.