Szczegóły oferty

Koordynator ds. Obsługi Klienta z Językiem Francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Tczew, pomorskie

Data dodania:
2019-10-14

Data pierwszej publikacji:
2019-10-11

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-10

Data wygaśnięcia:
2019-11-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, francuski

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: KSK/037/JKW/jobs.pl
Miejsce pracy: Tczew (pomorskie)

Zadania :

  • Koordynowanie pracy nad realizacją projektów i zamówień produkcyjnych Klienta
  • Koordynowanie przepływu informacji pomiędzy działem obsługi klienta, a innymi działami
  • Bezpośredni oraz pośredni kontakt z Klientem
  • Prowadzenie dokumentacji projektów i zamówień Klienta
  • Po okresie wdrożenia udział w telekonferencjach i spotkaniach z Klientem

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B1/B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Doświadczenie w dziale obsługi klienta
  • Znajomość programu Excel
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Wewnętrzne szkolenia - zapewnimy Ci ciągły rozwój
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Pakiet benefitów : dofinansowanie do karnetu sportowego, Zakładowy Fundusz Socjalny, prywatna opieka medyczna
  • Pracę w zgranym zespole
Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochornie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)