Szczegóły oferty

Koordynator ds. CRM

Echo Investment S.A.

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-04-24

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Data wygaśnięcia:
2019-05-24

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top
top
Echo Investment jest największym polskim deweloperem, budującym w trzech sektorach rynku nieruchomości.
Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.
Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/a okazję pracować przy dużych i ciekawych projektach, ramię w ramię z najlepszymi specjalistami w swojej branży.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby do zespołu CRM, która będzie odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój funkcjonalności wewnętrznego CRMu i systemów z nim związanych

Twoimi zadaniami będą m.in.:

  • Koordynacja działań na styku CRM, sprzedaży, obsługi Klienta i finansów, w celu zabezpieczenia poprawności działania kluczowych procesów oraz potrzeb i celów biznesowych.
  • Rekomendowanie zmian i dostosowanie systemu CRM dla jego efektywności.
  • Udział we wdrożeniu rozwiązań, koordynacja prac od etapu testów przedwdrożeniowych, przygotowywanie scenariuszy testowych oraz uruchomienie danej funkcjonalności.
  • Rekomendacja usprawnień i działań na przyszłość
  • Wsparcie użytkowników systemu CRM w bieżącej obsłudze poprzez przygotowywanie instrukcji obsługi i reagowanie w sytuacjach problemowych.
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i form pracy ("ways of working") poprzez przygotowywanie i prowadzenie szkoleń oraz zapewnienie skutecznej komunikacji

Nasze oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie z obszaru zarządzania, ekonomii lub pokrewne.
  • Twoja praca będzie polegać m.in. na wprowadzaniu nowych funkcjonalności dla działań segmentu residential dlatego ważną umiejętnością jest zarządzanie projektami poparte doświadczeniem z obszaru CRM przy automatyzacji pracy.
  • Doświadczenia w projektach związanych z wdrażaniem Call center, systemów raportowych klasy BI, Chat, stron WWW, Marketing automation.
  • Każdego dnia będziesz miał/a kontakt z dużą liczbą klientów wewnętrznych, dla których będziesz wsparciem, niezbędna jest umiejętność komunikacji, radzenia sobie z presją czasu oraz wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Umiejętność prezentacji i analizy potrzeb będzie Ci potrzebna m.in. do przygotowania szkoleń i ich prowadzenia.
  • Nastawienie „how to solve the problem” na podstawie analizy zdarzeń będzie niezbędne.
  • Zespoły, z którymi będziesz pracował, są rozmieszczone w różnych miastach – w związku z tym będą zdarzały się wyjazdy.

Oferujemy:

  • Dołączając do naszego zespołu otrzymasz umowę u pracę u lidera na polskim rynku deweloperskim.
  • Codzienną porcję energii pod postacią śniadań i świeżych owoców każdego ranka.
  • Prywatną opieką medyczną oraz kafeterię benefitów, dzięki której będziesz mógł/a wybrać benefity dopasowane do Twoich zainteresowań i pasji – m.in. pakiety sportowe, vouchery do kin, teatrów i wiele innych.
  • Będziesz miał/a okazję współpracować z zespołem profesjonalistów, którzy wprowadzą Cię w codzienne obowiązki oraz podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.
Jeśli jesteś zainteresowany/a – prześlij nam swoje CV z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji za pomocą przycisku aplikuj.

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
DOŁĄCZ DO NAS