Szczegóły oferty

Koordynator DE w ZWO

GRUPA ATERIMA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2020-01-08

Data pierwszej publikacji:
2020-01-08

Data ostatniej aktualizacji:
2020-02-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

- obsługa klientów niemieckojęzycznych zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie, kontakt telefoniczny i mailowy, reagowanie na bieżące potrzeby klientów
- bieżący kontakt z klientem wewnętrznym (m.in. personelem opiekuńczym)
- budowanie relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
- organizacja procesu wymian opiekunów, planowanie, koordynowanie od strony logistycznej
- diagnoza sytuacji problemowych, szukanie rozwiązań i proponowanie ich klientom oraz opiekunom
- współpraca z zespołami wewnętrznymi w firmie
- udział w projektach mających na celu optymalizację procesów w dziale

- w codziennej pracy generujesz pomysły i potrafisz je skutecznie realizować
- jesteś zmotywowany do działania i lubisz energiczne środowisko pracy
- potrafisz pracować pod presją czasu
- wyzwania zachęcają Cię do szukania rozwiązań oraz ich wdrażania
- doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
- znasz język niemiecki na poziomie przynajmniej B1 i chcesz go rozwijać w codziennej pracy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

- atrakcyjne warunki: wynagrodzenie, które cyklicznie rośnie wraz z twoimi kompetencjami
- codzienną pracę z językiem niemieckim
- kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje
- jasną ścieżkę kariery i fair podejście do każdego pracownika
- pracę, która naprawdę ma sens
- bycie częścią zespołu, który się szanuje, dobrze ze sobą współpracuje i spędza razem czasem nawet po pracy
- łatwy dojazd do naszego biura (Centrum Biurowe Bonarka), darmowy parking oraz inne benefity (pakiet medyczny, karta multisport)
- coroczny zjazd firmowy na łonie natury

Koordynator Projektów Europejskich
BUSINESS CONTACT MANAGEMENT LTD sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE kraków, małopolskie

Koordynator pracowników tymczasowych
Personnel Service S.A. kraków, małopolskie

Myślisz o zmianie pracy, ale wciąż wahasz się, czy warto? Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, zorganizowanej przestrzeni do Własnego rozwoju? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zrób pierwszy krok. Przyjdź do Personnel Service S.A. Oferujemy: • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę, • ciekawe wyzwania i dużą dynamikę codziennych zadań, • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia, • pracę w przyjaznym zespole, • niezbędne narzędzia pracy

KOORDYNATOR RYNKU FRANCUSKIEGO
Business Contact Management LTD Oddział kraków, małopolskie

Opis stanowiska: Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi partnerami i klientami na terenie Unii Europejskiej Negocjowanie warunków współpracy i współtworzenie ofert odpowiadających potrzebom klientów Telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klienta francuskojęzycznego Koordynowanie i kompleksowa obsługa projektów

KOORDYNATOR RYNKU NIEMIECKIEGO

Opis stanowiska: Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi partnerami i klientami na terenie Unii Europejskiej Negocjowanie warunków współpracy i współtworzenie ofert odpowiadających potrzebom klientów Telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klienta niemieckojęzycznego Koordynowanie i kompleksowa obsługa projektów

Koordynator/Dyrektor administracyjny
Rekrutacja przez Zarządzanie po ludzku kraków, małopolskie

Koordynator procesów obsługi klienta
Ogłoszenie użytkownika OLX kraków, małopolskie

elingwista, firma specjalizująca się w branży kursów językowych online, poszukuje kandydata na stanowisko koodynatora ds. procesów obsługi klienta. osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientami oraz pracownikami firmy, nadzór techniczny i administracyjny nad realizowanymi planami, planowanie i koordynowanie działań biura oraz budowanie relacji z nowymi klientami