Podstawowe informacje

Kontroler techniczny

WYTWÓRNIA MASZYN TECHNOLOGICZNYCH

OFERTA NIEAKTUALNA

Zielona Góra, Lubuskie

Data publikacji:
24-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kontroler techniczny

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość sprzętu kontrolno pomiarowego oraz technik pomiarowych, znajomość zasad metrologii, umiejętność zasad metrologii, umiejętność obsługi współrzędnościowej maszyny pomiarowej, dobra obsługa komputera, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera w branży związanej z obróbką skrawaniem

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja zgodności wykonywania wyrobu z dokumentacją techniczną, kontrola końcowa i międzyoperacyjna w procesie wytwarzania wyrobu, obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej, prowadzenie dokumentacji jakościowej, bieżące raportowanie.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 23.07.2018