Szczegóły oferty

Kontroler techniczny

WYTWÓRNIA MASZYN TECHNOLOGICZNYCH

OFERTA NIEAKTUALNA

zielona góra, lubuskie, Polska

Data dodania:
2018-04-26

Data pierwszej publikacji:
2018-04-24

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kontroler techniczny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość sprzętu kontrolno pomiarowego oraz technik pomiarowych, znajomość zasad metrologii, umiejętność zasad metrologii, umiejętność obsługi współrzędnościowej maszyny pomiarowej, dobra obsługa komputera, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera w branży związanej z obróbką skrawaniem

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja zgodności wykonywania wyrobu z dokumentacją techniczną, kontrola końcowa i międzyoperacyjna w procesie wytwarzania wyrobu, obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej, prowadzenie dokumentacji jakościowej, bieżące raportowanie.

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).