Szczegóły oferty

Kontroler jakości

"UNIDRUK" Spółka Jawna Jacek Stencel, Paweł Stence

Zgierz, łódzkie

Data dodania:
2019-10-20

Data pierwszej publikacji:
2019-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Artykuł                  Kontroler jakości              - obrazek nagłówkowy

Opis stanowiska pracy

Firma "UNIDRUK" Sp. j. z siedzibą w Zgierzu, zatrudni pracownika na stanowisko - KONTROLA JAKOŚCI - KONTROLA I TESTOWANIE PŁYTEK OBWODÓW DRUKOWANYCH.

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn testujących
- kontrola optyczna płytek
- odnajdywanie dokumentacji produkcyjnej w archiwum
Możliwość przyuczenia

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- znajomość obsługi komputera
- znajomość języka angielskiego - poziom średni
- dobry wzrok
- gotowość do pracy 2-zmianowej
- brak nałogów
Pracownik powinien cechować się analitycznym myśleniem, precyzją, odpowiedzialnością, sumiennością, komunikatywnością i samodzielnością oraz dobrą organizacją pracy.

Prezentacja firmy

Firma powstała w 1991 roku. Zajmujemy się produkcją płytek obwodów drukowanych.
W... 2003 roku zakład zmienił swoją siedzibę. Dzięki zwiększeniu powierzchni produkcyjnej mogliśmy sukcesywnie powiększać swój park maszynowy, co umożliwia nam wykonywanie zarówno niewielkich partii prototypowych, jak też produkcji seryjnych.
Nasze produkty wykonujemy z wielką dbałością o jakość.
Od wielu lat posiadamy stabilną pozycję na rynku krajowym oraz wschodnim.
  Rozwiń