Szczegóły oferty

Konsultant/telemarketer z doświadczeniem/ 3 lata w jednej pracy

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, śląskie

Data dodania:
2019-10-16

Data pierwszej publikacji:
2019-10-13

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
3000 - 6000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

międzynarodowa firma z branży transport-spedycja-logistyka zatrudni osobę na stanowisko :

konsultanta/ telemarketera
-warunkiem bezwzględnym jest doświadczenie w telemarketingu minimum 3 lata oraz praca w jednej firmie minimum 2 lata, nie zatrudniamy osób zmieniających pracę co rok, szukamy ludzi do współpracy na stałe.

oferujemy:
-pracą w oparciu o umowę o pracę
-wysokie wynagrodzenie podstawowe uzależnione od stażu w branży telemarketingu około 3000 brutto
-prowizję od wyników sprzedaży, nasi dobrzy konsultanci zarabiają podstawa+ prowizja nawet 8 000- 10 000 zł brutto
-laptopa lenovo i telefon komórkowy
-szkolenia z produktu i technik sprzedaży

opis stanowiska:
-połączenia przychodzące/wychodzące
-rozmawiamy tylko i wyłącznie z klientem biznesowym
-nie sprzedajemy nie potrzebnych rzeczy starszym ludziom, nasz produkt to usługi logistyczne z założenia potrzebne naszym klientom,
-nasi klienci to firmy produkcyjne, dystrybucyjne, polskie i z całej europy
-gwarantujemy leady z 50% skuteczności
-klienci z którymi nawiązujemy relację generują powtarzalną sprzedaż

oczekujemy:
-kandydatów którzy nie wędrują po pracach, szczególną uwagę przykładamy do stażu w poprzednich pracach,
-mile widziana znajomość języka obcego: angielski lub niemiecki, francuski, włoski
-potwierdzonych dobrych wyników w poprzedniej pracy
-zaangażowania w pracę, nasi klienci czasem oczekują żeby odebrać telefon również po pracy

proszę cv przesyłać za pomocą portalu olx.pl