Szczegóły oferty

Konsultant.ds paczki powitalnej, Stała praca/ ciepła baza!

LEVEL WORK

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Konsultant.ds paczki powitalnej, Stała praca/ ciepła baza! - obrazek nagłówkowy

Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Level Work nr Certyfikatu 10944

• Oferujemy: Profesjonalne szkolenie oraz wdrożenie do pracy, pracę na cały etat od poniedziałku do piątku, 15zł brutto/1h + premie, po okresie próbnym istnieje możliwość podpisania umowy o pracę, dogodną lokalizację na Mokotowie.
• Oczekujemy: Komunikatywności, chęci podjęcia pracy na dłuższy okres, dobrej dykcji
• Zakres obowiązków: Wykonywanie połączeń wychodzących do osób już wstępnie zainteresowanych w celu zaproponowania paczki powitalnej, utrzymanie wysokiej jakości rozmów.

Wyślij cv poprzez portal!

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji organizowanego przez Level Work (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”