Podstawowe informacje

Konsultant ze znajomością j. ukraińskiego (bez doświadczenia

SBS

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
22-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
ukraiński

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Praca - Konsultant ze znajomością j. ukraińskiego (bez doświadczenia

Opis oferty pracy:

Obecnie do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy ze znajomością j. ukraińskiego (dział rekrutacji)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych. Do głównych zadań Specjalisty ds. Rekrutacji będzie redagowanie oraz publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, wywiady telefoniczne z kandydatami, prowadzenie bezpośrednich spotkań rekrutacyjnych, utrzymywanie relacji z kandydatami, tworzenie zestawień i raportów oraz udział w innych projektach realizowanych przez SBS Poland.

Do rekrutacji zapraszamy osoby, które wyróżnia komunikatywność, samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy oraz osoby, które chciałyby rozwijać się w obszarze HR.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie medyczne oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lento.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Proszę o dołączenie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Sprawdź również inne oferty z branży:

HR - Manager koordynator ds. rekrutacji
marworks.pl Wrocław, Dolnośląskie

Opis oferty pracy: Poszukujemy pracownika dla renomowanej firmy we Wrocławiu HR Manager – koordynator ds rekrutacji (Talent Acquisition Manager) Wymagane kwalifikacje: - Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjno – logistycznym - Doświadczenie w zarządz"

Recepcjonistka
Securitas Polska Środa Śląska, Dolnośląskie

Opis oferty pracy: Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa. Obecnie poszukujemy kandydatek na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista - WROCŁAW Osoba na tym stanowis"

sekretarka
Lubin, Dolnośląskie

opis stanowiska pracy: ·        organizacja pracy skretariatu ·        koordynacja obiegu dokumentów ·        umawianie spotkań służbowych wymagania: ·        wysoka kultura osobista ·        znajomość języka angielskiego ·        znajomość obsługi pakietu ms office ·        obsługa u"

specjalista ds. windykacji, wrocław

opis stanowiska: dla naszego klienta - kancelarii finansowej, poszukujemy osób, których zadaniem będzie: - prowadzenie negocjacji telefonicznych z klientami - ustalanie warunków i monitorowanie terminowych spłat zaległych należności     wymagania: - umiejętności pracy w zespole "

Specjalista ds. logistyki i rozliczeń
Osadkowski SA Oleśnica, Dolnośląskie

Opis oferty pracy: Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie. Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kariera Aktualnie potrzebujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. logistyki i "

SPRZEDAWCA PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH - WROCŁAW
EUROFINANCE SP. Z O. O. Wrocław, Dolnośląskie

Opis oferty pracy: Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidual"