Szczegóły oferty

Konsultant w salonie sieci komórkowej - Warszawa, Wola

KbtiPoland

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Konsultant w salonie sieci komórkowej - Warszawa, Wola - obrazek nagłówkowy

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta poszukuje osób do obsługi klienta.

Miejsce pracy: Salon sieci PLAY

Obowiązki:
Obsługa klientów w salonie Play

Wymagania:
Umiejętność współpracy w grupie
Znajomość obsługi komputera
Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
Atrakcyjne wynagrodzenie
Motywacyjny system premiowy
Szkolenia wstępne, produktowe oraz sprzedażowe

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.