Szczegóły oferty

Konsultant w dziale wynajmu samochodów zastępczych

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł konsultant w dziale wynajmu samochodów zastępczych - obrazek nagłówkowy

work service

grupa work service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w polsce. oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. już ponad 3000 pracodawców wybrało work service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2010

zadania:
* koordynacja zleceń wynajmu pojazdów,
* ewidencja zleceń wynajmu pojazdów w systemie it,
* koordynacja w zakresie przedłużeń wynajmu pojazdów,
* koordynacja procesu rozliczeń zrealizowanych wynajmów,
* obsługa wewnętrznego systemu it firmy,
* współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy
zaangażowanymi w proces wynajmu pojazdów.

wymagania:
* zaangażowania, systematyczności oraz odpowiedzialnego podejścia do
zadań,
* komunikatywności,
* gotowości do pracy opartej na kontaktach telefonicznych i pracy z
komputerem/systemem it,
* dyspozycyjności poniedziałek-piątek w godzinach 8.00 -16.00 lub 10.00
-18.00 (wybrane dni tygodnia w pierwszym przedziale czasowym, wybrane
w drugim),
* dobrej znajomości obsługi komputera,
* dobrej organizacji pracy,
* otwartości, pozytywnego nastawienia, gotowości do uczenia się,
* mile widziane : doświadczenie w pracy w rent a car – obsłudze
klienta oraz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (w dziale
obsługi klienta lub infolinii).

oferujemy:
* pracę w rozwijającym się dziale firmy,
* pozytywną atmosferę pracy,
* możliwości rozwoju wraz z rozwojem działu/firmy, w zależności od
osiąganych rezultatów pracy na obecnym stanowisku ,
* wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto + premie kwartalne.

prosimy o dołączenie klauzul: „wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez work service s.a. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z work service s.a. w rozumieniu przepisów kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

administratorem twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest work service s.a. z siedzibą we wrocławiu ul. gwiaździsta 66. dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.