Podstawowe informacje

Konsultant telefoniczny ds. Obsługi Klienta w Dziale Przedłużania Umów

OFERTA NIEAKTUALNA

Podlaskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Praca - Konsultant telefoniczny ds. Obsługi Klienta w Dziale Przedłużania Umów

Wymagania:

  • dobra dykcja, łatwość w formułowaniu wypowiedzi ustnych, komunikatywność, znajomość obsługi komputera, dyspozycyjność (min.130h w miesiącu)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie połączeń wychodzących w celu przedłużenia umów dla stałych klientów sieci komórkowej, proponowanie przejścia z karty na abonament

- kontakt przez OHP OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Proszę zgłosić się z dokumentem tożsamości do MBP na ul. Dąbrowskiego 22 w Białymstoku

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018