Szczegóły oferty

Konsultant telefoniczny ds. Obsługi Klienta w Dziale Przedłużania Umów

OFERTA NIEAKTUALNA

podlaskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Artykuł Konsultant telefoniczny ds. Obsługi Klienta w Dziale Przedłużania Umów - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • dobra dykcja, łatwość w formułowaniu wypowiedzi ustnych, komunikatywność, znajomość obsługi komputera, dyspozycyjność (min.130h w miesiącu)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie połączeń wychodzących w celu przedłużenia umów dla stałych klientów sieci komórkowej, proponowanie przejścia z karty na abonament

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez OHP OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Proszę zgłosić się z dokumentem tożsamości do MBP na ul. Dąbrowskiego 22 w Białymstoku

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).