Podstawowe informacje

Konsultant Risk Advisory & Audyt

Myworknet Sylwia Ottka

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Konsultant Risk Advisory & Audyt

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Warszawa
2018/WAW/SO/KRAA

Obowiązki

  • zarządzanie i rozwój projektami w imieniu wielu klientów firmy
  • koordynacja projektów związanych z doradztwem w zakresie audytu wewnętrznego, systemów zarządzania ryzykiem i kontroli wewnętrznej a także porządku korporacyjnego,
  • inicjowanie usprawnień metodycznych w zakresie audytu, systemów zarządzania ryzykiem i kontroli wewnętrznej.

Wymagania

  • 4-6 lat doświadczenia zawodowego w firmie doradczej, dziale audytu, zespole zarządzania ryzykiem lub procesami,
  • umiejętność analizowania procesów gospodarczych, analizy oceny mechanizmów kontroli, testowania mechanizmów kontroli oraz transakcji,
  • umiejętność współpracy w ramach międzynarodowego zespołu, kierowania zespołami projektowymi oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2 i/lub niemieckiego B1/B2
  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym bądź finansowym,
  • dyspocyjność do licznych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • inspirującą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • pracę w międzynarodowych zespołach projektowych,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."