Szczegóły oferty

Konsultant językowy – język rumuński

CEE Experts

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-22

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, rumuński

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Warszawa
KAOK1312

Obowiązki:

  • rejestracja zgłoszeń serwisowych,

  • techniczne wsparcie klienta,

  • kontakt z klientem drogą mailową i telefoniczną,

  • przygotowywanie raportów okresowych.

Profil Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Nasz Partner Biznesowy oferuje:

  • Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych,

  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,

  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy,

  • Konkurencyjne wynagrodzenia,

  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów,

  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne.