Podstawowe informacje

Konsultant językowy – język rumuński

CEE Experts

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
rumuński

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Konsultant językowy – język rumuński

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Warszawa
KAOK1312

Obowiązki:

  • rejestracja zgłoszeń serwisowych,

  • techniczne wsparcie klienta,

  • kontakt z klientem drogą mailową i telefoniczną,

  • przygotowywanie raportów okresowych.

Profil Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Nasz Partner Biznesowy oferuje:

  • Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych,

  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,

  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy,

  • Konkurencyjne wynagrodzenia,

  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów,

  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne.