Podstawowe informacje

Konsultant Inżynierii Oprogramowania

Premium Technology Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 5000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Konsultant Inżynierii Oprogramowania

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Specjalista zastosowań informatyki, staż: 2 lat
  • Wykształcenie wyższe - informatyka. Znajomość zagadnień analizy wymagań, projektowania i testowania systemów. Języki obce: angielski - biegły w mowie i piśmie. Doświadczenie zawodowe: 2 lata. Zakres obowiązków: aktywny udział w projektach informatycznych prowadzonych przez Spółkę. Zgłoszenia: CV na e-mail mkorput@premiumtechnology.pl

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.06.2018