Szczegóły oferty

Konsultant - gorzów wielkopolski- plus

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2019-06-06

Data pierwszej publikacji:
2019-06-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-27

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł konsultant - gorzów wielkopolski- plus - obrazek nagłówkowy

obowiązki:
profesjonalna obsługa klientów sieci plus,
realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych.

oferujemy:
kompleksowe szkolenie wstępne,
rozbudowany system szkoleń,

wymagania:
wykształcenie min. średnie,
znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu ms office,
komunikatywność.