Podstawowe informacje

KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: obsługa komputera MS Ofice
  • chęci do pracy, umiejetność obsługi komputera, dobra dykcja.Możliwość całego lub 1/2 etatu.Miejsce pracy: Gdańsk.Kontakt: katarzyna.kosmalska@grupaprogres.pl lub 665 663 886

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie lub odbieranie połączeń od Klientów sieci komórkowej. Udzielanie im informacji na temat przedłużania umów, kompleksowa obsługa zapytań klientów zgodnie ze standardami firmy

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: dobry, w piśmie: dobry

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.06.2018