Szczegóły oferty

Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange

GTI Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Data dodania:
2019-11-06

Data pierwszej publikacji:
2019-11-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Opis oferty pracy

Lubisz kontakt z ludźmi? Kręcą Cię nowinki technologiczne?
Ważny jest dla Ciebie rozwój? Chciałbyś pracować w fajnym zespole, który wspiera się w osiąganiu celów?
To praca w GTI, największej w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange, może być idealna dla Ciebie!

Zainspiruj się pracą jako:

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
KOŚCIELNA 34
Poznaj korzyści płynące z pracy w GTI:
  • Stabilna praca wraz z umową o pracę
  • Profesjonalne szkolenia i stały rozwój
  • Awanse wewnętrzne
  • Korzystanie z najnowszych technologii
  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia
  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych
Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi
  • chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych
  • rozwój jest dla Ciebie ważny
  • angażujesz sie w to co robisz i podejmujesz inicjatywę
  • masz ukończoną szkołę średnią (matura)
Twoje zadania:
  • sprzedaż i promowanie oferty Orange
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • posprzedażna obsługa  abonentów Sieci Orange

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange przez GTI Sp. z o.o. a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”

Poznaj

38

aktualnych ofert pracy

Zobacz na mapie

Menedżer Zespołu Sprzedaży
Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy

Konsultant ds. Kontaktów Telefonicznych ze Stałymi Klientami
Netia Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line. Konsultant ds. Kontaktów Telefonicznych ze Stałymi Klientami NETIA Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski Zakres zadań: Kontakt

Doradca / Opiekun Klienta w biurze sprzedaży
MetLife TUnŻiR S.A. Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

DORADCA/OPIEKUN KLIENTA W BIURZE SPRZEDAŻY Nasz zespół zrzesza najbardziej skutecznych managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz doradców, na koncie których jest wiele sukcesów. Nasi wyjątkowi ludzie, najwyższe standardy oraz szeroka oferta produktowa, dopasowana do potrzeb różnych klientów, czynią nas wyjątkowym partnerem do współpracy

Mobilny Przedstawiciel Kancelarii w Dziale Obsługi, Sprzedaży Mobilnej Kancelarii
MIĘDZYNARODOWA KANCELARIA KLONOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Kancelarii poszukujemy Mobilnego Asystenta Kancelarii w Dziale Obsługi Mobilnej Kancelarii (mile widzialni byli, emerytowani funkcjonariusze ABW, CBŚ, CBA, ŻW, Policji, Wojska, służb specjalnych)do Działu Prawnego Kancelarii:Mobilny Przedstawiciel Kancelarii w Dziale Obsługi, Sprzedaży Mobilnej Kancelarii Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski Nr ref