Szczegóły oferty

Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange

GTI Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Data dodania:
2019-11-04

Data pierwszej publikacji:
2019-11-02

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Opis oferty pracy

Lubisz kontakt z ludźmi? Kręcą Cię nowinki technologiczne?
Ważny jest dla Ciebie rozwój? Chciałbyś pracować w fajnym zespole, który wspiera się w osiąganiu celów?
To praca w GTI, największej w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange, może być idealna dla Ciebie!

Zainspiruj się pracą jako:

Miejsce pracy: Słupsk
SZCZECIŃSKA 58
Poznaj korzyści płynące z pracy w GTI:
  • Stabilna praca wraz z umową o pracę
  • Profesjonalne szkolenia i stały rozwój
  • Awanse wewnętrzne
  • Korzystanie z najnowszych technologii
  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia
  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych
Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi
  • chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych
  • rozwój jest dla Ciebie ważny
  • angażujesz sie w to co robisz i podejmujesz inicjatywę
  • masz ukończoną szkołę średnią (matura)
Twoje zadania:
  • sprzedaż i promowanie oferty Orange
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • posprzedażna obsługa  abonentów Sieci Orange

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange przez GTI Sp. z o.o. a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”

Poznaj

33

aktualnych ofert pracy

Doradca klienta-sprzedawca w salonie lara fabio
Ogłoszenie użytkownika OLX Słupsk, pomorskie

dołącz do naszego zespołu! jeśli jesteś osobą energiczną, entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz kontakt z ludźmi oraz interesuje cię świat kolorów i trendów modowych, jesteś w odpowiednim miejscu. aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: doradcy klienta do salonu z odzieżą damską. od kandydatów oczekujemy: *otwartości na

Słupsk - szukamy konsultanta do salonu orange

Pracownik ds. administracji i wsparcia sprzedaży

miejsce pracy: słupsk w związku z rozwojem działalności, firma abatec sp. z o.o., producent drewnianych basenów ogrodowych, zatrudni: pracownik ds. administracji i wsparcia sprzedaży zadania stanowiskowe: ·        dbałość o prawidłowe funkcjonowanie administracji w firmie, ·        zapewnienie odpowiedniego obiegu dokumentacji, ·        ewidencja

Dyrektor ds. lecznictwa
ManpowerGroup Sp. z o.o. Słupsk, pomorskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu

SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH
OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W SŁUPSKU Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy Numer oferty: StPr/19/3516 Obowiązki: ogłoszenie o naborze na stronie odnbip.mirobip.pl; umowa do 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony; godziny pracy: 7.30- 15.30 Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Specjalista ds. handlu zagranicznego

perla polska sp. z o.o. sp. k. jest producentem zdrowych, smacznych i oryginalnych przekąsek. posiadamy w swojej ofercie hummus w wielu smakach, szeroki wybór antipasti oraz sałatek. importujemy wyłącznie wysokiej klasy surowce bezpośrednio od zaufanych dostawców z całego świata. starannie nadzorujemy każdy etap produkcji, pilnując jakości naszych wyrobów