Szczegóły oferty

Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange

GTI Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Data dodania:
2019-10-18

Data pierwszej publikacji:
2019-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Opis oferty pracy

Lubisz kontakt z ludźmi? Kręcą Cię nowinki technologiczne?
Ważny jest dla Ciebie rozwój? Chciałbyś pracować w fajnym zespole, który wspiera się w osiąganiu celów?
To praca w GTI, największej w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange, może być idealna dla Ciebie!

Zainspiruj się pracą jako:

Miejsce pracy: Swarzędz
ul. Poznańska 6
Poznaj korzyści płynące z pracy w GTI:
  • Stabilna praca wraz z umową o pracę
  • Profesjonalne szkolenia i stały rozwój
  • Awanse wewnętrzne
  • Korzystanie z najnowszych technologii
  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia
  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych
Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi
  • chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych
  • rozwój jest dla Ciebie ważny
  • angażujesz sie w to co robisz i podejmujesz inicjatywę
  • masz ukończoną szkołę średnią (matura)
Twoje zadania:
  • sprzedaż i promowanie oferty Orange
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • posprzedażna obsługa  abonentów Sieci Orange

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange przez GTI Sp. z o.o. a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”

Poznaj

27

aktualnych ofert pracy

GTI Sp. z o.o. Swarzędz, wielkopolskie

Lubisz kontakt z ludźmi? Kręcą Cię nowinki technologiczne? Ważny jest dla Ciebie rozwój? Chciałbyś pracować w fajnym zespole, który wspiera się w osiąganiu celów? To praca w GTI, największej w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange, może być idealna dla Ciebie! Zainspiruj się pracą jako: Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Agmamito Group Swarzędz, wielkopolskie

Agmamito Group Jesteśmy wiodącym importerem tkanin meblowych w Polsce i krajach Europejskich. Nasze marki Agmamito i TOCCARE rozpoznawane są wśród największych producentów meblowych. Wysoka jakość oferowanych przez nas tkanin jest doceniana przez specjalistów branżowych i użytkowników, a to dzięki nowoczesnemu wzornictwu, wytrzymałości i łatwemu utrzymaniu w czystości

Reprezentant Handlowy ds. Kluczowych Klientów
Vobro różne lokalizacje

Vobro sp. z o.o. sp. k. to wiodący producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych z sektora FMCG, który od 1986 roku dostarcza wyśmienite praliny i cukierki, w różnorodnych smakach, kształtach i formach podania, do 20 krajów Europy, Azji i Ameryki. Firma świadomie od lat stawia na strategię budowania i rozwijania marek silnie zakorzenionych w świadomości konsumentów

Dramers - specjalista ds. zakupów technicznych
Ogłoszenie użytkownika OLX Swarzędz, wielkopolskie

specjalista ds. zakupów technicznych ul. olszynowa 38, rabowice, 62-020 swarzędz praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08-16   obowiązki: zamawianie części zamiennych do maszyn zgodnie z zapotrzebowaniem negocjacja cenowa prowadzenie ewidencji zamówień   wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku otwartość

Dramers - specjalista ds. analiz i kontrolingu

dramers s.a. - specjalista ds. analiz i kontrolingu rabowice, ul. olszynowa 38, 62-020 swarzędz praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 08-16   o nas: jesteśmy firmą, dostarczającą wysokiej jakości chemię gospodarczą i kosmetyki oparte na nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych formułach spełniających potrzeby konsumentów. nasza

Pracownik biurowy w kancelarii prawnej

głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wsparcie biurowe i administracyjne pracowników kancelarii. poszukuję osoby dobrze zorganizowanej, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie biurowości, korespondencję, kontakty z urzędami oraz obsługę klientów kancelarii. idealna kandydatka/kandydat powinni: posiadać wykształcenie