Podstawowe informacje

Konsultant ds. Relacji z Klientem.Lublin.Proste obowiązki.

Verona Consulting

OFERTA NIEAKTUALNA

Lublin, Lubelskie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 30 PLN/h

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Praca - Konsultant ds. Relacji z Klientem.Lublin.Proste obowiązki.

Opis oferty pracy:

Aktualnie Oddział Obsługi Klienta
w filii Lublin dział Rejestracji
poszukuje pracowników na stanowisko;
Konsultant ds. Relacji z Klientem

Opis stanowiska pracy, zadania:
- telefoniczna obsługa rozmów wychodzących dotyczących darmowej profilaktyki zdrowotnej, w tym udzielanie informacji o zakresie proponowanych badań medycznych
- rejestrowanie zainteresowanych osób na bezpłatna diagnostykę medyczna ( podanie nr rezerwacji, wyznaczenie godziny )

Wartością firmy są ludzie, dlatego naszym pracownikom zapewniamy:
- wyjątkowa atmosferę pracy oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu
- Atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z Gwarantowanej stawki godzinowej oraz Wysokich premii uzależnionych od zaangażowania w wykonywane obowiązki
( nasi konsultanci średnio zarabiają 2000 netto)
- Elastyczny grafik dostosowany do dyspozycyjności pracownika
(biuro jest czynne od pon do piątku miedzy 8 a 19 oraz soboty 8-15)
- Możliwość podjęcia pracy na pełen etat lub pracy dodatkowej (minimum 20 godz tyg)
- Liczne konkursy gwarantujące dodatkowe pieniądze lub atrakcyjne nagrody
- Stała, profesjonalna pomoc przełożonych oraz cykliczne coachingi
- prestiżowa lokalizacja biura
- jasna ścieżkę kariery oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, Realna możliwość awansu w szybkim czasie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Oczekujemy;
- nienagannej dykcji
- komunikatywności oraz swobodności w prowadzeniu rozmów
- Uśmiechu na twarzy oraz pozytywnego podejścia
- zaangażowania oraz chęci do pracy

Doświadczenie nie jest wymagane lecz mile widziane :)
Osoby bez doświadczenia zostaną bezpłatnie, szybko oraz profesjonalnie, przeszkolone i w pełni przygotowane do samodzielnej pracy.

Jeżeli zainteresowała Cie oferta pracy i chcesz pracować wśród najlepszych prześlij swoje Cv za pośrednictwem portalu lento. Aplikuj już dzis. Praca do podjęcia od zaraz
Czekamy na Ciebie!