Szczegóły oferty

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2019-06-06

Data pierwszej publikacji:
2019-06-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim - obrazek nagłówkowy

znasz bardzo dobrze język niemiecki, lubisz rozwiązywać problemy i szukasz nowych wyzwań? zaaplikuj!

oferujemy

- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- wysokie wynagrodzenie miesięczne
- pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
- pracę w komfortowym biurze w samym centrum szczecina
- atmosferę wspierającą rozwój i osiąganie rezultatów
- pełne przeszkolenie stanowiskowe

zadania

- bieżąca obsługa klientów niemieckojęzycznych firmy (telefoniczna, mailowa)
- przyjmowanie zgłoszeń, rejestracja w systemie
- udzielanie klientom wsparcia technicznego
- pomoc w rozwiązywaniu problemów

oczekujemy

- zaawansowanej znajomości języka niemieckiego
- znajomości obsługi komputera
- komunikatywności, otwartości
- dyspozycyjności czasowej
agencja zatrudnienia – nr wpisu 47