Podstawowe informacje

Konsultant Ds. Kuchni Ormiańskiej

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Konsultant Ds. Kuchni Ormiańskiej

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok jako kucharz kuchni ormiańskiej. Wymagana znajomość przepisów potraw ormiańskich.

Zakres obowiązków:

  • - Przygotowywanie przepisów. Kontrola wykonawstwa. Planowanie produkcji. Ocena surowców do produkcji. Planowanie jadłospisów. Nadzorowanie procesów technologicznych zgodnie z recepturami i procedurami. Wprowadzanie nowych potraw według własnych receptur. Instruktarz dla personalu. - Wynagrodzenie: 2100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 11:00-19:00 + soboty, niedziele. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok jako kucharz kuchni ormiańskiej. Wymagana znajomość przepisów potraw ormiańskich.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach Pośpiecha 14 Katowice 40-852 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w sprawie oferty pracy z PUP Katowice w godzinach: 14:00-15:30 lub osobisty w godzinach: 8:00-14:00. Prosimy NIE wysyłać CV lub Życiorysów na podany adres e-mail.

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.06.2018