Podstawowe informacje

Konsultant ds. kontaktu z klientem/WYSOKIE ZAROBKI/ 2,000zł

DZIAŁ HR

Rybnik, Śląskie

Data publikacji:
29-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-12-2018

Warunki zatrudnienia:
część etatu / praca dodatkowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2 PLN/h

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Praca - Konsultant ds. kontaktu z klientem/WYSOKIE ZAROBKI/ 2,000zł

Opis oferty pracy:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Konsultant ds. kontaktu z klientem/pracownik biurowy
Miejsce pracy: RYBNIK

Zadania:
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
- podtrzymywanie pozytywnego kontaktu z partnerami firmy,
- raportowanie
- dbanie o wizerunek firmy oraz partnerów,
- obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego,
- tworzymy projekty, kampanie dla nowych klientów.

Wymagania:

- Komunikatywność,
- entuzjazm,
- otwartą na nowe doświadczenia,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę.
- chęć rozwoju,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
- wynagrodzenie na początek 2 tys zł/m
- bonusy
- pakiet medyczny i sportowy
- prace w młodym zespole
- możliwość rozwoju
- szkolenia przygotowujące
- pracę od poniedziałku do piątku

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.