Szczegóły oferty

Konsultant do spraw rekrutacji

Interkadra Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2700 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Konsultant do spraw rekrutacji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: pomaturalne/policealne
  • Wykształcenie minimum policealne, mile widziane doświadczenie w agencji pracy, bardzo dobra znajomość pakietu Office, znajomość j. niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja pracowników, weryfikacja znajomości j. niemieckiego, reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach, telefoniczna i osobista obsługa kandydatów, zamieszczanie ogłoszeń o pracę

Aplikowanie:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: cv

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).