Podstawowe informacje

Konsultant do spraw rekrutacji

Interkadra Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2700 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Konsultant do spraw rekrutacji

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie pomaturalne/policealne
  • Wykształcenie minimum policealne, mile widziane doświadczenie w agencji pracy, bardzo dobra znajomość pakietu Office, znajomość j. niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja pracowników, weryfikacja znajomości j. niemieckiego, reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach, telefoniczna i osobista obsługa kandydatów, zamieszczanie ogłoszeń o pracę

W celu zgłosenia należy dostarczyć: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017