Szczegóły oferty

Konsultant - ciepłe bazy -2992 zł + premia 3000 zł - Pewniak

HR WARSZAWA

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2850 PLN

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Konsultant - ciepłe bazy -2992 zł + premia 3000 zł - Pewniak - obrazek nagłówkowy

Konsultant Telefoniczny

Praca dla osób w każdym wieku!

Obowiązki:
* telefoniczny kontakt z obecnym klientem firmy;
* sprzedaż produktów firmy;

Nie pozyskujemy nowych klientów! :) kontakt z klientem, który już korzystał z usług firmy.

Wymagania:
- Poprawna wymowa;
- Dyspozycyjność;
- Komunikatywność;
- Wysoka kultura osobista;

Oferujemy:
- 17 zł/h brutto + premia (1000 zł a nawet 3000 zł brutto premii! :));
- umowę zlecenie na okres próbny 3 miesięczny, potem współpraca na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenie (do wyboru kandydata);
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 - dla chętnych możliwość pracy w soboty;
- szkolenie wdrażające;

Do umowy o pracę mamy benefity - Medicover + Multisport! :)

Jesteś zainteresowany/a? Nie czekaj!!!

Wyślij do nas swoje CV przez portal