Szczegóły oferty

Konsultant Centrum Obsługi Klienta

Centrum Marketingu i Sprzedaży

OFERTA NIEAKTUALNA

siedlce, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-04-15

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-16

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Jeżeli jesteś komunikatywny, lubisz rozmawiać przez telefon oraz szukasz pracy dającej możliwość rozwoju to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie

Firma MS Center działająca już prawie 10 lat w sektorze Business Process Outsourcing, w branży marketingu bezpośredniego oraz wsparcia procesów administracyjnych, prowadząca projekty kompleksowego outsourcingu procesów obsługi Klienta oraz kampanie wsparcia Działów Sprzedaży i Marketingu dla firm polskich i międzynarodowych, w związku ze stałym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce (Centrum)

Opis Stanowiska:
• Obsługa telefoniczna i e-mailowa Klientów
• Aktualizacja danych Klientów
• Rejestracja zamówień, reklamacji i zgłoszeń
• Stałe podnoszenie wiedzy w zakresie procesów i produktów

Nasze wymagania:
• Wykształcenie min. średnie (mile widziani Studenci zaoczni)
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
• Bardzo dobra dykcja
• Dyspozycyjność, możliwość pracy w systemie zmianowym
• Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z ludźmi
• Samodzielność i zaangażowanie
• Entuzjazm

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin
• Określoną ścieżkę rozwoju i możliwość przejścia na umowę o pracę
• System wynagrodzenia (pewna podstawa + prowizja + premia)
• Elastyczny czas pracy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenia wprowadzające i podnoszące kwalifikacje
• Zdobycie doświadczenia w pracy w miłej i przyjaznej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres: @

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)."