Szczegóły oferty

Konsultant Centrum Obsługi Klienta

Centrum Marketingu i Sprzedaży

OFERTA NIEAKTUALNA

siedlce, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-04-15

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-16

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Konsultant Centrum Obsługi Klienta - obrazek nagłówkowy

Jeżeli jesteś komunikatywny, lubisz rozmawiać przez telefon oraz szukasz pracy dającej możliwość rozwoju to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie

Firma MS Center działająca już prawie 10 lat w sektorze Business Process Outsourcing, w branży marketingu bezpośredniego oraz wsparcia procesów administracyjnych, prowadząca projekty kompleksowego outsourcingu procesów obsługi Klienta oraz kampanie wsparcia Działów Sprzedaży i Marketingu dla firm polskich i międzynarodowych, w związku ze stałym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce (Centrum)

Opis Stanowiska:
• Obsługa telefoniczna i e-mailowa Klientów
• Aktualizacja danych Klientów
• Rejestracja zamówień, reklamacji i zgłoszeń
• Stałe podnoszenie wiedzy w zakresie procesów i produktów

Nasze wymagania:
• Wykształcenie min. średnie (mile widziani Studenci zaoczni)
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
• Bardzo dobra dykcja
• Dyspozycyjność, możliwość pracy w systemie zmianowym
• Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z ludźmi
• Samodzielność i zaangażowanie
• Entuzjazm

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin
• Określoną ścieżkę rozwoju i możliwość przejścia na umowę o pracę
• System wynagrodzenia (pewna podstawa + prowizja + premia)
• Elastyczny czas pracy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenia wprowadzające i podnoszące kwalifikacje
• Zdobycie doświadczenia w pracy w miłej i przyjaznej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres: @

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)."