Szczegóły oferty

(Konstruktor)Specjalista ds.ofertowania ślusarki aluminiowej

ALGLAS

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-11-08

Data pierwszej publikacji:
2019-11-05

Data ostatniej aktualizacji:
2020-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Firma Alglas zatrudni specjalistę ds ofertowania ślusarki aluminiowej

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa klientów w zakresie doradztwa technicznego i projektowego,
analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznych możliwości wykonania oferty,
sporządzanie ofert zgodnie z obowiązującymi procedurami,
doradztwo techniczne dla klientów w zakresie rozwiązań systemowych,
Tworzenie kompleksowej dokumentacji produkcyjnej dla produkcji,
Wsparcie techniczne i projektowe dla klienta

Oczekiwania wobec kandydata:

wykształcenie średnie / wyższe techniczne
bardzo dobra znajomość programów do wyceny ślusarki aluminiowej typu (np. MBCad, ALICad
znajomość oprogramowania typu CAD,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
umiejętność pracy w zespole
Dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
terminowe atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
Praca w miłej atmosferze