Szczegóły oferty

Konstruktor

ROBOSERVICE SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-06-08

Data pierwszej publikacji:
2018-06-06

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-07-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Konstruktor - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe, typ: budowlane
  • wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - pożądane - umiejętności: Obsługa programu AutoCAD - inne zawody: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
  • wykształcenie wyższe lub średnie budowlane, minimum 2 lata stażu pracy w branży budowlanej, doświadczenie przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych, znajomość programu AUTOCAD w stopniu zaawansowanym, mile widziane uprawnienia budowlane

Zakres obowiązków:

  • projektowanie konstrukcji metalowych, balustrad, drabin ewakuacyjnych, drzwi, przejść, naddroży, sporządzanie dokumentacji powykonawczej praca na umowę na czas nieokreślony, poprzedzona miesięcznym okresem próbnym, praca jednozmianowa oferta dostepna w sali D

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).