Podstawowe informacje

Konstruktor

ROBOSERVICE SP. Z O.O.

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
06-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Konstruktor

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: budowlane
  • wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - pożądane - umiejętności: Obsługa programu AutoCAD - inne zawody: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
  • wykształcenie wyższe lub średnie budowlane, minimum 2 lata stażu pracy w branży budowlanej, doświadczenie przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych, znajomość programu AUTOCAD w stopniu zaawansowanym, mile widziane uprawnienia budowlane

Zakres obowiązków:

  • projektowanie konstrukcji metalowych, balustrad, drabin ewakuacyjnych, drzwi, przejść, naddroży, sporządzanie dokumentacji powykonawczej praca na umowę na czas nieokreślony, poprzedzona miesięcznym okresem próbnym, praca jednozmianowa oferta dostepna w sali D

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.07.2018