Szczegóły oferty

Konstruktor-technolog

Falubaz Polska SA S.K.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

zielona góra, lubuskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 705600 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł konstruktor-technolog - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: mechaniczne
  • wykształcenie wyższe - mechanika i budowa maszyn lub 5 letni staż w zawodzie, dwa lata doświadczenia zawodowego, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość AUTO CAD, 3D, preferowany Solid Works, dobra znajomość EXCEL, podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • wg zawodu

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).