Podstawowe informacje

konstruktor-technolog

Falubaz Polska SA S.K.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Zielona Góra, Lubuskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - konstruktor-technolog

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: mechaniczne
  • wykształcenie wyższe - mechanika i budowa maszyn lub 5 letni staż w zawodzie, dwa lata doświadczenia zawodowego, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość AUTO CAD, 3D, preferowany Solid Works, dobra znajomość EXCEL, podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • wg zawodu

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017