Szczegóły oferty

Konstruktor opakowań

PRINTMAX D.KUNYSZ, A.SZOR sp.j.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-17

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Drukarnia PRINTMAX z siedzibą na warszawskim Bemowie zajmująca się produkcją opakowań z tektury litej oraz folii twardych PET, PCV dla wiodących klientów z branż kosmetycznych, spożywczych poszukujemy kandydata na stanowisko konstruktora opakowań.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • projektowanie nowych opakowań dostosowanych do oczekiwań klientów
  • modyfikowanie projektów opakowań otrzymywanych od klientów
  • obsługa plotera tnącego w celu wykonania prototypów
  • sporządzanie dokumentacji elektronicznej wykonanych projektów

Wymagania:

  • umiejętność projektowania opakowań
  • podstawy znajomości w pracy w środowisku CAD
  • umiejętność obsługi plotera tnącego oraz programu ARTIOS będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie
  • realizację ciekawych zadań przy projektowaniu opakowań kartonowych oraz z tworzyw sztucznych
  • stałą pracę w nowoczesnej drukarni w młodym, dynamicznym zespole.
  • szkolenie ze znajomości oprogramowania Artios