Podstawowe informacje

Konstruktor

MPT Poland Spółka z o.o.

Mielec, Podkarpackie

Data publikacji:
06-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Konstruktor

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne
  • średnie zawodowe, typ: techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość oprogramowania CAD (mile widziana znajomość SolidWorks). Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. Wyształcenie techniczne (mile widziane wyższe techniczne). Znajomość procesów z zakresu obrobki skrawaniem i tłoczenia. Umiejętność przygotowania modeli i dokumentacji technicznej. Dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie rysunku technicznego nowych produktów. Koordynowanie prac związanych z konstrukcją narzędzi produkcyjnych. Umiejętność doboru materiałów produkcyjnych: Nadzór nad procesami technologicznymi produktów. Nadzór nad wykonywaniem lub zakupami części. Wsparcie działu jakości w zakresie analizy występujących problemów. Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej.

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie Cv na adres e-mailowy: rekrutacja@mpt-group.eu lub telefonicznie: 17 2276926

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.07.2018