Szczegóły oferty

Konstruktor (CATIA)

Tap.Talent

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-26

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Konstruktor (CATIA) - obrazek nagłówkowy

Dla naszego klienta, czołowej firmy inżynierskiej wywodzącej się z Finlandii, poszukujemy specjalistów na stanowisko Konstruktor ze znajomością programu CATIA.
Nasz klient rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn.

Obowiązki:
- projektowanie elementów oraz układów pojazdów użytkowych (BIW oraz wnętrza),
- tworzenie koncepcji nowych rozwiązań technicznych,
- przygotowywanie dokumentacji technicznej,
- współpraca z pozostałymi działami firmy,
- wsparcie techniczne klienta.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewne,
- min.2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora,
- bardzo dobra znajomość programu Catia,
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
- umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy.

Oferujemy:
- uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
- rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
- przyjazne warunki pracy,
- prywatną opiekę medyczną,
- dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty MultiSport.