Szczegóły oferty

Konserwator

Tonsmeier Centrum sp.z o.o w Kutnie

OFERTA NIEAKTUALNA

kutno, łódzkie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 3300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Konserwator - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - pożądane
  • średnie zawodowe, typ: techniczne - pożądane
  • wymagane są następujące uprawnienia: SEP do 1 kV - pożądane
  • PRAWO JAZDY KAT. B* - pożądane - inne zawody: Konserwator części / sprzętu, staż: 2 lat - pożądane

Zakres obowiązków:

  • Konserwacja techniczna obiektu,utrzymanie sprawności taśmociągów,podajników,wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,drobne prace budowlane w obiekcie,bieżące usuwanie usterek,prace konserwatorskie,pomoc w pracach warsztatu.

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

CV-kontakt osobisty do siedziby firmy poprzedzony telefonicznym od Pon. do Pt.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).