Podstawowe informacje

Konserwator

Tonsmeier Centrum sp.z o.o w Kutnie

OFERTA NIEAKTUALNA

Kutno, Łódzkie

Data publikacji:
03-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 3300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Konserwator

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - pożądane
  • średnie zawodowe, typ: techniczne - pożądane
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: SEP do 1 kV - pożądane
  • PRAWO JAZDY KAT. B* - pożądane - inne zawody: Konserwator części / sprzętu, staż: 2 lat - pożądane

Zakres obowiązków:

  • Konserwacja techniczna obiektu,utrzymanie sprawności taśmociągów,podajników,wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,drobne prace budowlane w obiekcie,bieżące usuwanie usterek,prace konserwatorskie,pomoc w pracach warsztatu.

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

CV-kontakt osobisty do siedziby firmy poprzedzony telefonicznym od Pon. do Pt.

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017