Podstawowe informacje

Konserwator/hydraulik/ciepłownik

Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2880 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Konserwator/hydraulik/ciepłownik

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: wysokościowe
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, uprawnienia wysokościowe, E2, E3, uprawnienia spawalnicze, prawo jazdy Kat. B, dyspozycyjność. Miesce pracy: Gdańsk. Kontakt osobisty: Gdask, ul. Diamentowa 7, kontakt telefoniczny: 583021249. Praca w godzinach 7-15.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w sprawności technicznej instalacji centralnego ogrzewania oraz wodno - kanalizacyjnej w budynkach mieszkalnych, udrażnianie zatorów, usuwanie przecieków, drobne prace spawalnicze przy instalacji, oraz spawanie elementów ogrodzenia, osprzętu itp.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017