Szczegóły oferty

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-02

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 1600 PLN

Artykuł Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • - wykształcenie: średnie zawodowe - dodatkowe
  • średnie ogólnokształcące - dodatkowe
  • średnie zawodowe 4-letnie - dodatkowe
  • wykształcenie średnie dowolne, umiejętność wykonywanie prac budowlanych, obsługa kosiarki

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac naprawczych w budynku i na zewnątrz

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Mazowiecka 21 Kraków 30-019 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracy

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).