Podstawowe informacje

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
02-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 1575 PLN

Praca - Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Wymagania:

  • - wykształcenie: średnie zawodowe - dodatkowe
  • średnie ogólnokształcące - dodatkowe
  • średnie zawodowe 4-letnie - dodatkowe
  • wykształcenie średnie dowolne, umiejętność wykonywanie prac budowlanych, obsługa kosiarki

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac naprawczych w budynku i na zewnątrz

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Mazowiecka 21 Kraków 30-019 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracy

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018