Podstawowe informacje

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

OFERTA NIEAKTUALNA

Jarosław, Podkarpackie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Praca - Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe

Zakres obowiązków:

  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń utrzymanie właściwego stanu technicznego budynkow i infrastruktury zewnetrznej poprzez wykonywanie bieżącej kontroli oraz usuwania stwierdzonych lub zgłoszonych nieprawidłowości funkcjonalnych i technicznych monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie i naprawianie elementów budynku, np dachu, elewacji, ścian wewnętrznych, podłóg, sufitów, otworów drzwiowych i okiennych itp. konserwowanie i naprawianie terenów w otoczeniu budynku

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu Słowackiego 2 Jarosław 37-500

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017