Szczegóły oferty

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

OFERTA NIEAKTUALNA

cieszyn, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-12-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
  • Oferta skierowana dla zarejestrowanych osób bezrobotnych między 50 a 60 rokiem życia z ustalonym II profilem pomocy.

Zakres obowiązków:

  • konserwator sprzętu, stanu technicznego budynku

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie Plac Wolności 6 Cieszyn 43-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).